O nás

Společnost Black Mamba, se sídlem Školská 32, Praha 1, působí na českém trhu již 7.rokem. Od počátku své existence se zabýváme přímým dovozem zboží z jihovýchodní Asie převážně Thajsko, Bali, Indonésie.


Jedná se o poměrně malou společnost, co se týká zázemí, se sídlem v centru Prahy, avšak velkou společnost, co se týká odbornosti a originality v našem odvětví. Naše kolekce dekorací pochází z dílen jihovýchodní Asie, kde se toto umění v malých rodinných manufakturách předává z generace na generaci. Cílem je ruční výroba omezených sérií,dle našich vlastních designů, což zaručuje unikátnost a originalitu. Každý kus si zaslouží unikátní pozornost. Teakové dřevo používané při výrobě, je zpracováno tzv. Recyklovaně z již jednou vytěženého dřeva, starého desítky až stovky let. Oproti mladému teaku pěstovanému na plantážích je toto dřevo vyzrálé a v té nejvyšší možné kvalitě v přirozeném prostředí pralesa.


V našem sortimentu naleznete také originální kolekce našich korálků z kokosového dřeva, rybích kůstek a exotických plodů, originální textil, sošky, keramiku, přírodní vonné esence a další exotikou dýchající zboží.


Za svůj cíl považujeme zajistit maximální spokojenost zákazníka dle analýzy jeho potřeb. V posledních dvou letech se úspěšně podařilo změnit vnímání společnosti z firmy zabývající se dovozem zboží na společnost, která je schopna poskytnout komplexní návrhy interiéru s exotickým nádechem k Vaší maximální relaxaci a spokojenosti. Dlouhodobým cílem společnosti je zachovat si svou originalitu a přesto bojovat o přední příčky úspěšnosti prodeje originálních doplňků a dekorací s exotickým nádechem na českém trhu.